Bağımlı – 2021 – Kumların Savaşı – erotik film izle

0 0
Read Time:1 Minute, 34 Second

SAHNE AÇILIR 2 bayan, Clara (Dee Williams) ve Beth (Katie Morgan), bir masada karşılıklı oturuyorlar. Beth endişeyle Spencer’ın bir kez daha geç kaldığını ve bu sefer o kadar uzun katılmak zorunda kalmamalarını umduğunu söylüyor. Son ortak gecemizde İKİ SAAT geç kaldı.
Son olarak, Spencer (Dick Chibbles) gelir. Hem Clara ve Beth ile evli olduğu hızla anlaşılır. Şoklarına göre, gecikmesinin gerekçesinin başka bir kızla görüştüğünü ve onu üçüncü eşi yapması gerektiğini söylüyor.

Erotik film izle

Günler sonra, Clara’nın evinde kapı zili çalar. Clara giriş kapısına yaklaşır ve açar ve Beth’in içeri girmesine izin verir. Beth, onu davet ettiği için Clara’ya teşekkür eder. Clara, bunun tuhaf bir his olduğunu kabul ediyor, çünkü normalde yalnızca ortak dua dönemlerine benzer şekilde Spencer’ı dahil etmesi düşünülebilecek koşullar için toplu olarak alınıyorlar. Ancak senaryoları hakkında tartışabileceği başka kimsesi yok. Beth aynı şeyleri hissettiğini söylüyor ve Clara onu ek eve götürüyor.

Yetişkin Film izle

Kısa bir süre sonra, Clara ve Beth kanepede ayrı ayrı oturuyorlar ve Spencer’ın onları ihmal etmesinden şikayet ediyorlar. Spencer’ın aralarındaki rekabete ilham vermesi gerektiğini anlıyorlar ve bu rekabeti ayırmaya karar veriyorlar.

Sonraki birkaç hafta boyunca, Clara ve Beth birbirleriyle giderek daha fazla zaman geçirirler ve aralarındaki bağ güçlenir. Son olarak, gelecekte, Clara ve Beth, Clara’nın salonundaki kanepede yan yana oturuyorlar. Fazladan bağ kurarlar ve eğer birbirlerine sahiplerse Spencer’ın dikkate alınmasını istemediklerine karar verirler.

Altyazılı Erotik Film izle.

Beth başını Clara’nın kucağına yaslayarak ona doğru ilerlemeye çalışıyor. Clara biraz şaşırmış gibi görünür, ancak sonra gülümser ve şefkatle Beth’in saçını okşamaya başlar. Birkaç dakika sonra, Clara’nın serbest eli Beth’in parmaklarından birini kavradı ve böylece ikisi de gülümsedi. Sonunda, Beth ayağa kalkıp bir öpücük için saldırır, ancak sonra bir saniye durur. Clara, cesaretini göstermek için derin bir nefes aldı ve ardından başını salladı. Öpüşürler, bu da onların şekerli, tutkulu bir ilişki yaşamalarına neden olur.
Beth ve Clara birbirlerinin tesellisini bulmuş olsalar da ilişkilerini Spencer’dan durmaksızın koruyamayacaklardır. Ancak öğrendiğinde ne yapacak?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You might like

© 2022 Yetişkin +18 Filmleri İzle - WordPress Theme by WPEnjoy